Jdi na obsah Jdi na menu

Zimní liga 2013_2.kolo

Druhé kolo zimní ligy se konalo dne 30.11.2013.

Počasí bylo opět chladné, co bychom asi chtěli v zimě. Kluci opět začali velmi zvolna. Po několika individuálních chybách nám Dukla Praha nasázela čtyři branky a my jsme rázem prohrávali 0:4 a vypadalo to na opravdový výprask. Bohužel obrat herního projevu, který borci předvedli v prvním zápase, se nekonal. První poločas nás soupeř deklasoval v poměru 1:8. Druhý poločas byl herně vyrovnanější prohráli jsme jej "jen" 3:4. Celkový výsledek 4:12.

Snad příště zachytíme i začátek zápasu. Pokud kluci budou bojovat tak, jak to předvedli v tomto zápasu, pak si takovéto porce vyfasují od každého soupeře tohoto turnaje.

Obvykle se zdržuji subjektivního hodnocení, ale takhle se o vítězství nebojuje. Pokud některé hráče fotbal nebaví, tak by to neměli jiným kazit. Lepší je předvádět pěkný a bojovný výkon a třeba i prohrát - pak je pochvala na místě, než být bez nasazení až unuděný - pak pro pochvalu místo určitě není.