Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohár Masných Krámů 2013

25. 5. 2013

Jedná se o třetí ročník tohoto turnaje.

Prepozice turnaje naleznete zde.

Dne 25.5.2013 jsme odehráli sedm fotbalových utkání na nočním deštěm pokropeném hřišti pořadatele SK Slaný.

První utkání naši borci prospali a i když jsme měli územní převahu, tak šance jsme si nevytvořili. To náš soupeř (Motorlet Praha) z ojedinělé akce skóroval. Prohráli jsme 0:1.

Druhý zápas s týmem Neratovice byl o poznání lepší. Protivníci byli technicky vyspělejší, ale my jsme kombinační hrou dokázali vytvořit tlak. Zaslouženě jsme zvítězili 2:1.

Ve třetím klání chlapci narazili na tvrdou hru mužstva z Mostu. Byli jsme lepší a fotbalově vyspělejší. Proto opět zasloužená výhra 3:2. Byl to náš nejlepší zápas v turnaji.

Pořádající tým SK Slaný - modří - nás vyzval ve čtvrtém utkání. Zase jsme hráli lépe a zdolali jsme soupeře 2:0

Turnaj se vyvíjel dobře, kluci hráli v pohodě a přišel na řadu zápas číslo pět. V našem týmu nastal zlom a hra se zhoršovala. Slavoj Kladno s námi vydřel remízu 3:3.

Šestý zápas byl rozlosován s Berounem. Byl to nejslabší tým a my jsme zvítězili 5:0. Naše hra však nebyla žádná nádhera. 

Díky vývoji turnaje byl sedmý zápas bojem o naše celkově druhé místo. Bohužel kluci se herně nezlepšili. Soupeřem byl slabý tým SK Slaný - červení (ročník 2004). Na šance jsme vyhráli 20:0, ale na góly utkání skončilo 1:1.

Celkově na nás zbylo bronzové umístění. Je to škoda, protože tento turnaj jsme mohli vyhrát. Chcete hrát týmově, kombinačně a dávat branky. Pokud kluci hrají v pohodě, tak zválcujeme téměř všechny - jen ty přesné zásahy nás trápí dlouhodobě.

HOŠI DĚKUJEME

 

Náhledy fotografií ze složky Slany-25_5_2013